Online Flört Online Romantizm

“Tüm dünyanın dijitalleşmesi ile aşkın kuralları yeniden şekilleniyor.”

Teknoloji artık duygusal ilişkilerimizi de yönetiyor, tutku dolu ilişkileri başlatmamız, devam ettirmemiz ve sonlandırmamız için yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Karşı cinsler arası iletişim hızlanıyor, ilişkiye geçme biçimleri çeşitleniyor. Sosyal medya platformları ve birçok uygulamayla yeni ilişkilere yelken açmak bir tık uzağımızda. 

Herkesin umudu gerçekten sevdiği, sevildiği ve derin bir iletişimi sağladığı “doğru kişi”yi bulmak. Bu kitap ilişki ve aile danışmanlığında uzun yıllar deneyimi olan, uzman İrem Hattat’ın dijital çağda âşık olmak, kendini sevmek, sevilmek ve yakınlaşmanın değişimi üzerine bilgileri, görüşleri ve çıkarımlarıdır. Bir anlamda açık ya da kapalı dijital kimliğiniz üzerinden ilişki yaşamaktansa gerçek “hayatınızı” nasıl daha iyi bir hale getirebileceğinizin de yol haritasıdır.

Eğer eş bulma amacıyla online flört gerçeğini öğrenmek istiyorsanız ya da eşinizin, flörtünüzün ya da hayat arkadaşınızın gözüne bakmak yerine günde elli kere akıllı telefonuna bakanlardansanız, saatlerinizi gerçek dünyadan ziyade online olarak hiç tanımadığınız kişilerle etkileşimde bulunarak geçiriyorsanız, bu kitap tam da sizin için yazıldı.

 

Kitap Detayları
 • ISBN: 9786256415102
 • Tür: İnceleme & Araştırma
 • Liste Fiyatı: 87.00 ₺
 • Sayfa Sayısı: 264
 • Baskı Sayısı: 1. Baskı
 • Orjinal Dil: Türkçe
 • Orjinal Adı: Online Flört Online Romantizm
 • Boyutlar: 13,5 x 21
 • Basım Tarihi: 17.03.2023
 • Editör: Umut Burgaz
 • Çevirmen: İrem Hattat
Yazar Hakkında

İrem Hattat

İrem Hattat Avusturya Kız Lisesi’ni takiben 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite yıllarında Almanya Bremen’de Deutsche Airbus ve İngiltere Londra’da Bank Indosuez Aval şirketlerinde yurt dışı tecrübesi edindi. 1995 yılında University of Massachusetts Amherst’te finans ve davranış bilimleri ağırlıklı MBA derecesi aldı. 1995-1997 yılları arasında Garanti Yatırım Bankası kapsamında Kurumsal Finans bölümünde uzman olarak çalıştı. 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi’nde “Stratejik Hastane Yönetimi” eğitimini tamamladı. 1997 yılından 2010 yılına kadar Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat’ın kurduğu Hattat Hastanesi’nin genel müdürlüğünü üstlendi. 2002 yılında Prof. Dr. Halim Hattat ile birlikte Avrupa Cinsel Sağlık Birliği’nin Türkiye temsilcisi sıfatıyla Aile Sağlığı Araştırma Derneği’ni kurdu. Bu dernekte, halkın cinsel sağlık konularında bilinçlendirilmesi üzerine bilimsel araştırma projeleri yürüttü. Dernek adına Hamburg, Kopenhag, Berlin, İstanbul ve Londra’da yapılan uluslararası kongrelerde Türkiye’yi temsil etti. 2005’te Kopenhag Kongresi’nde “Sosyo-Kültürel Faktörlerin Kadın Cinsel Fonksiyon Sorunlarına Etkisi” konulu araştırmasıyla birincilik ödülünü aldı. Hattat Hastanesi’nin Hattat Cinsel Wellness Kliniği’ne dönüşmesiyle birlikte, aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak, ilişki ve aile danışmanı olarak klinik yönetiminde görev aldı. Halen Aile Sağlığı Araştırma Derneği’nin başkan yardımcısıdır. Binevigazete.com’da “Mutlu Aile İletişim Hattı” başlığı altında yazılar yazmakta, Medikal Akademi bünyesinde sohbet programları yapmaktadır. İBE Business Institute, Gedik Üniversitesi ve Aile Sağlığı Araştırma Derneği’nin ortak düzenlediği Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nın direktörüdür. GYİAD (Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği) ve ARYA Kadın Yatırım Platformu üyesidir. Bahçeşehir Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde doktora öğrencisidir.

Kapaklar & Bültenler

Online Flört Online Romantizm Tanıtım Bülteni
İndir (DOCX)


Online Flört Online Romantizm Ön Kapak
İndir


Online Flört Online Romantizm Arka Kapak
İndir

Yorum Yapın